NEMOKAMAS ATSIĖMIMAS VILNIUJE. NEMOKAMAS PRISTATYMAS NUO Є100.

SHILTA BOX | Dovanų specialistai pataria visais dovanų klausimais

 • Dovanos vadovams - kaip išrinkti dovaną, kuri nedulkės lentynoje?

  Patariame, kokios dovanos yra tinkamos dovanoti vadovui, ko reikėtų vengti ir kaip sukurti išskirtinę dovaną, kuri sukuria nuostabų pirmą įspūdį, įsimena ir yra naudojama kasdieniniame gyvenime.
 • Vestuvių dovanos. Ką dovanoti jaunavedžiams?

  SHILTA BOX dovanų ekspertai pataria kokias dovanas dovanoti jauniesiems vestuvių proga. Diskutuojame populiariausias vestuvių dovanų kategorijas - pinigai, namų apyvokos daiktai, dovanų sąrašai, patirtys, dovanų rinkiniai ir gėlės.
 • Gimtadienio dovanos, kaip jas išrinkti?

  Gimtadienius švenčiame dažnai, tad atrodo, kad šias dovanas išrinkti jau turėtų būti lengva, tačiau kasmet nustebinti dažnai darosi vis sunkiau. SHILTA BOX pataria, kaip išrinkti gimtadienio dovanas bet kuriam žmogui Jūsų dovanų sąraše  ir sukurti dovanas, kurios suartina.
 • Dovanos vyrams - misija įmanoma?

  Kaip išrinkti dovaną vyrui?

  Atrodo, kad Jis viską turi ir Jam nieko nereikia, tačiau artėjant svarbiai progai, Jūs norite nustebinti savo tėtį, draugą, vyrą, dėdę ar net bosą. SHILTA BOX dovanų specialistai pataria, ką dovanoti vyrams ir kuo vadovautis renkant dovanas Jam?

 • Verslo dovanos. Dovanojimo etiketas ir ką būtina žinoti renkantis verslo dovanas?

  Verslo dovanos, Jūsų vizitinė kortelė, kuri gali arba sukelti ypač teigiamus jausmus ir išskirti Jus iš daugybės partnerių, arba priversti raudonuoti. Skirkite tam laiko ir biudžetą, pasidomėkite savo partneriais ir dovanokite verslo dovanas, kurios apie Jus primins.
 • Dovana mamai. Dovanų idėjos įsimintinai mamos dienai.

  Dovanos, kurios suartina. Artėjant mamų dienai, SHILTA BOX komanda dalinasi su Jumis dovanų idėjomis mamos dienos proga. 
 • Dovanos moterims: Kaip neprašauti su dovanomis?

  Kaip išrinkti dovaną moteriai?

  Jos - sudėtingos ir skirtingos asmenybės, o dovanų ieškojimas - tamsus miškas su tūkstančiais pasirinkimų? SHILTA BOX dovanų specialistai pataria kaip nepasiklysti ir išrinkti dovanas, kurios suartina, moterims Jūsų gyvenime.