Moteris laiko kelis daiktus - veido kaukę, masažuoklį, plaukų segtuką, karštą šokoladą, akių kaukę

Skatinkite švęsti vieni kitų laimėjimus. Kodėl atsirado SHILTA Happy BOX

Per kokias šventes dovanojate dovanas?

Top 2 populiariausi atsakymai nenustebins - gimtadieniai, Kalėdos. Tačiau retai švenčiame laimėjimus, kurie nenutinka kasmet savaime, bet kuriuos LABAI verta švęsti.

Savo Instagram platformoje paprašėme nominuoti drauges, kurios turėtų sustoti ir įvertinti savo gyvenimo laimėjimus. Nominacijos ir atsakymai buvo įspūdingi:

- Pasistatė namą

- Išlaikė teises

- Parašė knygą

- Įkūrė verslą

- Išėjo iš nemėgstamo darbo

- Po ilgų nesėkmių susilaukė vaikelio

Tai tik keli pavyzdžiai, kuriais pasidalinote. Tokius gyvenimo pasiekimus dažnai numojame ranka, bet taip negalima, juos reikia paminėti, įvertinti pastangas ir švęsti. Tik sustojus ir pamačius kaip toli nuėjai, stiprini pasitikėjimą savimi, skatini dėkingumą ir supratimą, kad TU GALI pasiekti tai ko užsibrėžei.

Tad skatinu paskatinti aplinkinius, drauges, sesę, mamą ir SAVE pastebėti tokius laimėjimus ir juos ŠVĘSTI. 

Štai toks ir buvo SHILTA Happy BOX tikslas - paskatinti viena kitą pamatyti savo nuopelnus ir nusiųsti siurprizą - motyvacijos dovaną, kuri sukurs šventę.

SHILTA Happy BOX spalvingos, nematytos, orginalios ir kupinos geros energijos dovanos. Jos personalizuojamos vardu, sveikinimu. O jų kaina neįpareigoja - fiksuota kaina nepaisant to ką išsirinsite iš 70+ dovanų.

Moters ranka laiko daiktus - veido masažuoklį, kaukę, akių kaukę, karštą šokoladą

Nustebinti, sukurti siurprizą ir padovanoti neįpareigojančia dovaną draugei, mamai ar sesei dabar labai paprasta - užsisakykite SHILTA Happy BOX ir pristatysime dovaną tiesiai dovanų gavėjai.

Susikurti SHILTA Happy BOX rinkinius galite čia.

 

Grįžti į tinklaraštį

Rašyti komentarą