Vestuvių sveikinimai

Modernūs vestuvių sveikinimai kurti su rašytoja Dovile Kubiliūte. Kai norisi pasakyti kas širdyje, bet žodžius rasti sunku. SHILTA BOX skuba į pagalbą, nes gera dovana be sveikinimo - tiesiog daiktas.

 -------------------------------------------

Kalbėkite apie meilę, nepailskite dėkoti vienas kitam, pagirti vienas kitą, padovanoti šypseną be priežasties, o kai reikia ir truputį atsitraukti. Santuoka yra tikrų tikriausias vandenynas, statykite plaustą kartu ir patirkite daug nuotykių plaukdami santuokos vandenimis! 

Su jūsų meilės diena.

 -------------------------------------------

Humoras yra raktas į sėkmingą santuoką. Nepameskite jo. Humoras atrakina sunkių klausimų skrynias, nuobodulį, pykčio pančius. Humoras išlaisvina ir suteikia spalvų. Juokitės kartu. Ir tai padės viską įveikti. Prisiminkite, dėl ko pamilote vienas kitą kas kartą kai ateis santykių žiema. Ir pamatysite, kad netrukus ateis naujas pavasaris.

Geros kelionės gyvenimu kartu!

 -------------------------------------------

Meilė yra visa ko variklis. Ir du žmonės susijungia ne tam, kad taptų vienu ir žiūrėtų vienas į kitą, o tam, kad kartu nuveiktų daugybę gražių ir prasmingų dalykų, kurtų, džiaugtųsi, augtų ir patirtų laimės akimirkų bei gyvenimo kibirkščių.
Su įsimintina diena!
 

 ------------------------------------------- 

Didžiausia sėkmė yra rasti vienam kitą. Jums likimas šią dovaną įteikė, tad puoselėkite santykį, mylėkite save ir vienas kitą jame. Būkite veidrodžiais vienas kitam. Būkite priedanga. Būkite namais. Būkite nuotykiais. Te kelionė prasideda!
Su jūsų asmenine meilės diena!
 

 -------------------------------------------

Gyvenkite gyvenimą autentiškai, palikite vietos spontaniškumui, kartu atraskite ir išraskite. O nemalonios akimirkos tebūnie kaip aštrūs prieskoniai. Ir jų kartais reikia, kad atsirastų balansas, kad įvertintume tai, ką turime. 
Su naujos kelionės pradžia!