Moteris laiko krūvą dovanų dėžučių

Kaip išsirinkti tinkamą dovanų rinkinį?

Dovanų rinkiniai yra vis populiarėjantis pasirinkimas Kalėdų proga. Tai yra ne tik todėl, kad juos dovanoti labai patogu (jie jau supakuoti ir paruošti padėti po eglute), bet ir todėl, kad jie, lyg lobių dėžutė, turi didžiulį išvyniojimo efektą. 

Dovanu rinkinys su meduoliu, arbata ir pokalbių kortelėmis

KODĖL VERTA RINKTIS DOVANŲ RINKINIUS?

Dovanų rinkiniai gali būti skirti visiems gavėjams - dovanų rinkiniai vyrams, moterims, vaikams, šeimai ar verslo kolegoms yra tinkama dovana. Dovanų rinkiniai veikia kaip išgalvota dovana, kurią sieja ne tik pasirinktų dovanų naudojimo paskirtis, bet ir daiktų stilistika - viskas turi kartu derėti. Tik taip sukuriamas vientisumo ir prabangos įvaizdis.

Patiems rinkinius surinkti dažnai nėra lengva - reikia bėgioti po skirtingas parduotuves, įsitikinti, kad produktai telpa į pasirinktą pakuotę, kad gražiai kartu atrodo ir kad pačios dovanos yra apsaugotos rinkinyje ir nesusigadins transportuojant. Todėl geriausia pasikliauti tais, kurie specializuojasi dovanų rinkiniuose. SHILTA BOX jau ketvirtus metus kuria gražiausius ir elegantiškiausius dovanų rinkinius, kurie tampa patrauklia dovana po Kalėdų eglute. SHILTA BOX kalėdinių dovanų rinkinių kolekcijoje jau rasite sukomplektuotas ir išmylėtas dovanas vyrui, žmonai, mamai ir vaikams. 

Dovanų rinkiniai dažnai prilyginami lobio dėžutėms, nes jose slypi net keli produktai, tad tas jausmas, kai ieškai ir trauki vis po naują daiktą - mini lobį kartojasi vėl ir vėl. 

Moteris laiko rankose raudoną dovanų dėžutę
SHILTA BOX dovanų rinkiniai yra elegantiški, kokybiški ir tinkantys net įnoringiausiems

KUO IŠSISKIRIA SHILTA BOX DOVANŲ RINKINIAI?

SHILTA BOX yra Kalėdinių dovanų rinkinių ekspertai, nes jie siekia tobulybės kiekvienoje detalėje. Visų pirma, čia rinkiniai surinkti iš daugybės skirtingų kompanijų iš viso pasaulio, tad tikrai rasite nematytas, orginalias, kokybiškas dovanas netgi tiems, kuriems nieko nereikia. Dovanos iš skirtingų kategorijų ir nereikia apsiriboti vieno prekinio ženklo produktais. 

Visi rinkiniai sukurti su intencija, praktiškumu ir estetikos standartais. Čia produktai dera tarpusavyje, yra skirti vienai situacijai arba vienam linkėjimui. Visi sukurti rinkiniai dera kartu stilistiškai, taip sukuriant WOW efektą atidarius dovanų dėžutę.

KAIP SUKURIAMI UNIKALŪS DOVANŲ RINKINIAI?

Kaip sakoma, tobulybė slypi detalėse. SHILTA BOX dovanų rinkiniai visada turi SHILTA TOUCH - tai maža dovana nuo mūsų, kuri paverčia dovaną ypatinga. Tai gali būti maža kalėdinė gėlių kompozicija, Palo santo lazdelė, saldainis ar konfeti. Šios detalės padeda išpildyti dovanų rinkinį ir paversti jį jaukesniu.

Personalizuoti, suasmeninti dovanų rinkiniai yra naujiena rinkoje - SHILTA BOX kalėdinius rinkinius dabar galite suasmeninti vardu. Pridėkite vardą prie kalėdinių rinkinių ir juo papuošime raudoną magnetinę dėžutę su kaspinu. Taip dėžutė tarnaus daugybę metų ir taps puikia vieta asmeniniams daiktams ir prisiminimams saugoti.

Dovanų dėžutė su vardu

KAIP UŽSISAKYTI DOVANŲ RINKINIUS?

SHILTA BOX dovanų rinkinius užsisakyti labai paprasta, rinkitės iš jau sukurtų dovanų rinkinių pagal progą: Kalėdinės dovanos, Gimtadienio dovanos, Įkurtuvių dovanos, arba pagal gavėją: dovanos vyrui, moteriai, vaikui ar verslo partneriui. Visą sąrašą rasite www.shiltabox.com svetainėje. 

Taip pat galite ir išsirinkti skirtingus produktus, įsidėti juos į krepšelį, pasirinkti dėžutę, ir mes sukursime Jūsų unikalų rinkinį.

Visos SHILTA BOX dovanos pakuojamos rankomis, užtikrinamas dėmesys detalėms ir jos jau paruoštos dovanoti.

Gražių, ramių Kalėdų.

Vaida

Grįžti į tinklaraštį

Rašyti komentarą