APIE MUS

 

 SHILTA BOX tai mamos, dukros prekinis ženklas. Sujungėme savo sugebėjimus ir meilę dovanoms 2020, kai žmonės buvo išsibarstę po visą pasaulį, priverstinai išskirti ir be aiškios susitikimo datos.

SHILTA BOX - tai elegantiškai ir su meile pateikta dovanų dėžutė, kurioje rasite išieškotus prekinius ženklus ir prekes, kurie mus sužavėjo savo kokybe, dizainu ir kokybės ir kainos santykiu. O pats svarbiausias kriterijus yra tas, kad visi produktai mūsų parduotuvėje neša šilumą ir teikia geras emocijas dovanų gavėjams.

 Mes tikime, kad pirmas įspūdis yra pusė darbo, tad ypatingą dėmesį skiriame dovanų pateikimui ir dovanų išvyniojimo patirčiai. Kiekvienas mūsų dovanos išvyniojimo žingsnis ‘kutena’ emocijas ir akį, spinduliuoja rūpestį ir meilę.

Tad žmones mes suartiname siųsdami aukštos kokybės produktus, įpakuotus į stulbinančias dėžutes, kurios yra pristatytos su rūpesčiu.

Vertiname kiekvieną užsakymą, kikvieną dovaną, nes tai emocija ir ryšys tarp Jums brangių žmonių. Tad jei kyla bet kokių klausimų, mes čia.

Su meile ir šilčiausiais linkėjimais,

Vaida ir Rasa