Kodėl susikūrė SHILTA BOX?

Kodėl susikūrė SHILTA BOX?

Gal ir skamba raganiškai, bet jau ilgai žinojau, kad noriu susieti gyvenimą su dovanojimu. Tai neatsirado šiaip sau, tai nutiko todėl, kad visą laiką mačiau mamą įdedant daugybę laiko ir dėmesio dovanoms. Ji dovanas papuošdavo balionais, gėlėmis, pasakydavo tokius sveikinimus, jog visi klusydavo su ašaromis akyse. Ji taip pat mane išmokė, kad mažos dovanėles puoselėja draugystę ir emocinį ryšį – šokolado plytelė kaimynei, gėlių puokštelė kirpėjai, skanus pyragas draugei. Visa tai be jokio lūkesčio kažką gauti atgal, tiesiog duoti ir dovanoti yra gera.

Dovanų prisiminimai iš vaikystės man yra giliai įstrigę. Apsilankę SHILTA BOX dovanų namuose ant stalo pamatysite molinį puodelį, kuriame laikome kanceliarine prekes. Jis visiškai netinka prie parduotuvės stiliaus, tačiau yra stiprus priminimas apie dovanų galią. Aš jį nupirkau mamai antroje klasėje per Valentino dieną. O nutiko taip, jog grįžinėdama namo aš pargriuvau ir jį sudaužiau! Kad jūs žinotumėt kaip aš dėl to liūdėjau. Tas puodelis man atrodė tobula dovana, o aš, kerėpla, jį sudaužiau. Juk geresnės dovanos tikrai nerasiu, o negi paliksiu mamą be dovanos, kaipgi dar parodysiu jog aš nepamiršau ir kad ją myliu? Tad visą likusią dieną graužiausi, liūdėjau ir bandžiau suklijuoti sudužusias detales. Mama iš karto pastebėjo, kad aš nesava, tad vis klausinėjo, ar viskas gerai. Visą dieną slėpiau, bet jau gulint lovoj su ašaromis prisipažinau, jog tobula dovana yra sugadinta. Iki šių dienų tas sudaužytas puodelis simbolizuoja dovanas kaip meilės kalbą, kur pastangos ir jausmas yra tokia pat svarbi dovanos dalis, kaip ir pats daiktas.

 Molinis puodelis su širdutėm

Dovanų istorijų turime daugybę, bet nežinau kiek tai įdomu, tačiau norėčiau pasidalinti iš kur gimė SHILTA BOX. Nuo sudaužyto Valentino dienos puodelio praėjo daugybė metų ir daug dovanojimo pamokų ir pastebėjimų, kurie pastūmėjo iki SHILTA BOX įkūrimo.

 

  1. Prarandame dovanojimo meną. Labai gaila, bet dovanos po truputį tampa tiesiog daiktų apsikeitimu. Kadangi gyvenimas toks užimtas, ieškome būdų nukirsti kampus, išrinkti, nupirkti kažką ir supakuoti kuo greičiau, padėti po eglute ar įteikti. Tai yra dovanos iš reikalo. Mūsų tikslas - supaprastinti gerų dovanų atradimą ir grąžinti dūšią į dovanas per pačius daiktus, įpakavimą, sveikinimo žinutes ir įteikimą.

 

  1. Pasirinkimo paralyžius. Ar pastebėjote, kad kai valgiaraštis mažesnis, lengviau ir išsirinkti? Tai vyksta dėl pasirinkimo paralyžiaus. Kai pasirinkimo yra per daug, padaryti sprendimą yra kur kas sunkiau, nes spaudimas išrinkti tą vieną geriausią labai sumažėja. Juk restoranas pasiūlė daugybę variantų, tad jeigu išsirenki kažką, kas nuvilia, tai dėl to, kad pasirinkai prastai. Kaltė pereina nuo restorano ant tavęs. Taip pat vyksta ir su dovanomis - prekybos centruose, internete rasite tūkstančių tūkstančius galimų dovanų, bet išrinkti dovaną yra labai sunku. Tai viena populiariausių priežasčių kodėl atidėliojame dovanų pirkimą iki paskutinės minutės ir tada jau skubame į prekybos centrą griebti bet ką. Vėlgi su SHILTA BOX siekiame palengvinti šią situaciją ir siūlyti mažesnį, bet kuruotų dovanų pasirinkimą, tad ir kad ir ką pasirinktumėte, neprašausit!

 

  1. Dovanos, kai patiems įteikti nepavyksta. Gyvenant toli, negalint susimatyti laiku ar šiaip dėl bet kokios kitos situacijos kai negalite būti kartu ir įteikti dovanos, esate įstrigęs. Kiek kartų teko dovanoti dovanas be sveikinimo, plastikiniuose maišeliuose, su sąskaitomis. Gavus tokį daiktą jis taip ir lieka - Jis niekada nepavirsta dovana, kuri yra ypač svarbi, kai nori parodyti dėmesį ir pasveikinti. Šią problemą norėjau išspręsti pati sau. Kadangi gyvenu ne Lietuvoje, man niekiap nepavyko nusiųsti tikros dovanos saviems, tad SHILTA BOX sukuria tokias dovanas, kurios jau gali būti siunčiamos tiesiai gavėjui – ypatingoj dėžutėj, su sveikinimu prabangiame voke, o dovana paslėpta po šilkiniu popieriumi. Taip sukuriam jausmą, o mama Rasa, kuri pakuoja dovanas, dar turi ir magiškų galių prie kiekvienos dovanos pridėti kažkokios ypatingos energijos, nes tie, kas gauna SHILTA BOX dovanas, būna sujaudinti.

 

Jau iš savo klientų atsiliepimų, užsakymų ir grįžtamojo ryšio matom, kad šias problemas turi daug kas. Tad ir toliau tobulėjam, judam į priekį ir kuriam dovanas, kurios suartina.

Grįžti į tinklaraštį

Rašyti komentarą