Moteris riša dovaną

Kaip supakuoti dovaną?

Dovanos pakavimas yra tikras menas. Per savo gyvenimą tikrai esate matę nuostabiai supakuotų dovanų. Jos išsiskiria, atrodo ypatingesnės ir sužadina didžiulį smalsumą. Nuostabi pakuotė yra labai svarbi, nes ji sukelia pirmą dovanos įspūdį, tad kuriant dovaną skirkite laiko ir biudžeto gražiam dovanos įpakavimui.

Tad kaip supakuoti dovaną?

Visų pirma pradėkite nuo dovanos ir tinkamų priemonių:

  • kokybiškas vyniojimo popierius. Taip pat galite rinktis ir šilkinį popierių ar patinkančią medžiagą, tačiau naudojant šias priemones metodika skiriasi.
  • Dvipusė lipnioji juostelė. Būtiniausias elementas tvarkingai dovanos pakuotei.
  • Medžiaginė juostelė. Venkite plastikinių juostelių. Jos supigina dovaną ir atrodo neskoningai.
  • Aštrios žirklės, skirtos popieriui ir juostelei kirpti.

Paprasčiausia yra supakuoti kvadrato ar stačiakampio formos dėžutę. Tačiau ir čia galioja keletas taisyklių:

  1. prieš kerpant būtinai atmatuokite popierių. Apjuoskite dovaną popieriumi, pridėkite papildomus 2cm ir kirpkite. Taip pat įsitikinkite, kad dovanos popierius šonuose nėra per ilgas, bus kur kas sunkiau lankstyti. Jis turi apdengti šoną, bet neviršyti dovanos briaunos ilgio. Paliktas popieriaus galas turi būti tokio pat ilgio iš abiejų dėžutės šonų.
  2. Apjuoskite dovaną popieriumi, užlenkite jo galą ir klijuokite dvipuse lipnia juosta ties briauna. Jūsų tikslas, kad nesimatytų klijavimo linijos,
  3. Dovanos šonus pradėkite klijuoti nuo popieriaus užlenkimo apačion ir tada tvarkingai užlenkiant šoninius kampus. Taip apatinis liežuvėlis žiūrės aukštyn. Tokią pačią techniką panaudokite kitoje pusėje.
  4. Kad dovana stovėtų lygiai ir netūrėtų išlendančio kaspino sukryžiavimo  dovanos apačioje, naudokite atvirkštinį kryžiavimo metodą.
  5. Užriškite tvarkingą kaspiną.
  6. Naudokite labai aštrias žirkles kaspinui nukirpti. Jei medžiaga atsišerpetojo, atsargiai kaspino briaunelę padeginkite degtuku ar žvake.

Pridėkite sveikinimo atvirutę, o jei dovanų bus daug, ir vardo kortelę kam skirta ši dovana. Tai galima padaryti ir labai orginaliai naudojant skirtingos formos korteles, žalumą ar net formeles.

Gražiai supakuoti dovanas tikrai verta, o jei turite keletą, tai gali netgi tapti ramiu ir kūrybišku vakaru vyniojant dovanas.

Jei norite sužinoti daugiau, SHILTA BOX organizuoja dovanų pakavimo mokymus, kuriuose išmoksite kaip supakuoti dovanas profesionaliai, ir kad Jūsų dovanos visada išsiskirtų. Tai įgūdžiai, kurie Jums nuolat tarnaus gyvenime.

Grįžti į tinklaraštį

Rašyti komentarą