Moteris laiko dovanų dėžutę

Dovanų pakavimas

Ar esate gavę dovaną, kuri iš karto patraukia akį? Gražus įpakavimas - tai kaip prancūziškas desertas, džiugina akį ir skatina norą paragauti. Taip pat ir su dovana - gražus įpakavimas sužadina smalsumą - o kas gi viduje?


Kaip profesionaliai supakuoti dovaną, kuri patrauktų dėmesį?


Pradėkime nuo dovanų pakavimo priemonių. Jums reikės:

1. Dovanų pakavimo popieriaus.

Rinkitės geresnės kokybės pakavimo popierių. Pigūs pakavimo popieriai labai lamdosi ir plyšta, tad dovaną pakuoti tampa labai sunku. Nepagailėkite papildomo euro ir rinkitės geresnį, taip sutaupysite ir daug nervų.

6 ritiniai dovanų popieriaus2. Medžiaginė juostelė.

Derinkite prie popieriaus ir dovanos stilistikos. Niekada nedovanokite dovanos su plastikine juostele ar kaspinu, taip dovanos vertė akimirksniu sumažėja. Dovanų pakavimui rinkitės atlasines, velvetines, šilko juosteles ar tiesiog rustic stiliaus virveles. Geriausia vieta ieškoti tokių juostelių - siuvimo prekių parduotuvės.

Skirtingų spalvų vyniojimo popieriai3. Klijavimo juostelės.

Mūsų mylimiausios juostelės yra dvipusio lipnumo juostelės, jų rasti nėra lengva, bet atradus jos užteks ilgam laikui! Naudojant dvipusio lipnumo juostelę dovana atrodys labai tvarkingai ir profesionaliai.

Dvipusio lipnumo juostelė4. Aštrios žirklės.

Jos reikalingos popieriui, juostelėms kirpti. Mums patinka turėti specialias dovanų pakavimo žirkles, bet tai nėra būtinybė.

Žirklės

Jei esate jau pažengę ir norite sudėtingesnių dovanų pakavimo patarimų, stebėkite ateities tinklaraščius. Taip pat galite užsirašyti į SHILTA BOX organizuojamus dovanų pakavimo kursus. Daugiau apie tai rasite čia.


Turite visas priemones, turite dovaną, tad kaip ją supakuoti? Dalinamės taisyklėmis kaip supakuoti stačiakampio formos dėžutę.


  • Išmatuokite dovanų vyniojimo popierių. Yra keletas būdų kaip tai padaryti - galite arba apvynioti popierių aplink dovaną, kad suprastųmėte kiek popieriaus reikia, arba tiesiog dėžutę 4 kartus apversti, taip žinant kiek popieriaus reikės. Pridėkite papildomus 2cm ir kirpkite.
  • Apjuoskite dovaną popieriumi ir užlenkite popieriaus galą. Klijuokite dvipuse lipniąja juostele ties briauna, taip nesimatys klijavimo linijos ir dovana atrodys vientisa.
  • Kad dovana atrodytų gražiai iš visų pusių, naudokite atvirkštinį kryžiavimo metodą (štai čia rasite pamoką kaip tai atrodo).
  • Aštriomis žirklėmis nukirpkite kaspino kraštelius.

Ir voila, dovana jau paruošta! Dovaną galite papuošti ir atvirute, vardo kortele, džiovintomis gėlėmis, saldumynais ar kitais papuošimais taip dar labiau pagyvinant dovaną.


Gražiai, atidžiai ir su meile supakuoti dovanas tikrai verta - netgi moksliškai įrodyta, kad gražiai supakuotos dovanos dar labiau vertinamos (straipsnis čia).


Norite gražiai supakuotų dovanų, bet pakuoti nenorite? Profesionalus dovanų pakavimas Vilniuje Polocko 43c. Čia galime supakuoti viską!

Grįžti į tinklaraštį

Rašyti komentarą