SHILTA BOX | Moteris sėdi rudam fotely, aplink raudonos ir baltos gėlės vazose, už jos nugaros dovanų dėžutės.

Dovanos moterims: Kaip neprašauti su dovanomis?

Vos ištarus dovanos moterims, pasidaro silpna? Tuomet pataikėte būtent ten, kur reikia. SHILTA BOX dovanų specialistai Jums patars ir užves ant teisingo kelio, kad dovanų paieška visoms moterims Jūsų gyvenime taptų kaip niekada lengva, o Jums netektų raudonuoti prašovus su dovanos pasirinkimu. Puikiai žinome, kad surasti gerą dovaną atima daug laiko ir pastangų, tačiau net ir pasistengus, moteris ne visada pavyksta nustebinti. Dažnai girdime, kai vyrai skundžiasi išleidę dideles pinigų sumas savo išrinktųjų dovanoms, tačiau Jos lieka nusivylę. Tai ką gi daryti, kad taip nenutiktų?

Atminkite: Pati geriausia dovana yra ta, kurios Ji pati paprašė.

Patariame įtempti ausis ir įsiklausyti į moters norus ir mėtomas užuominas. Dar geriau, telefone ar užrašų knygelėje pasidaryti tokių norų sąrašą, kuris taps nepakeičiamu pagalbininku prieš visas šventes. Tačiau net ir neturint tokio sąrašo, išrinkti gerą dovaną moteriai tikrai įmanoma. SHILTA BOX dovanų specialistai turi daugybę apgalvotų ir išieškotų dovanų moterims ir mielai Jums padės.

Klaida, kurios geriau nedaryti: Dovanojame dviprašmiskas dovanas. 

Dovanoti namų apyvokos daiktus, buitinę techniką, svorio metimo, jauninančias priemones ir produktus yra ne tik neskoninga, bet gali moterį netgi įžeisti. Čia svarbu paminėti, jog šias dovanas galite rinktis tik tuomet, kai moteris to paprašo. Venkite šluotų, dulkių siurblių, lygintuvų, svarstyklių, lieknėjimo arbatų, jauninančių kremų ir panašių daiktų. Prisiminkite - Ji švenčių proga nori būti lepinama. 

Auksinė taisyklė: Renkant dovaną gerai pagalvokite apie moterį, kuriai renkate dovaną, Jūsų santykius ir Jos gyvenimo būdą ir hobius.

Svarstydami dovanų idėjas pagalvokite, ką žinote apie šį žmogų. Atsakykite į klausimus - kokie Jūsų santykiai, koks Jos amžius, kokie Jos pomėgiai, koks Jos gyvenimo būdas, rutina ir kokią žinutę norite perteikti per dovaną? Kuo platesnis bus šis sąrašas, tuo daugiau dovanų idėjų sugalvosite. 

Jeigu moteris Jūsų artimoji, dovana gali būti ir linksma ar šmaikšti, primenanti tam tikrus įvykius ar išgyvenimus. Arba atvirkščiai, ji gali būti jausminga ir romantiška. Jeigu moteris visgi nėra Jums tokia artima, tuomet būsite saugesni pasirinkdami klasikinio stiliaus dovanas, kaip kokybiškas interjero detales (rėmeliai, puodeliai, medžiaginės servetėlės, taurės) ar maisto dovanas (sldumynai, kava, arbata, kepiniai). Tokias dovanas rekomenduojama dovanoti ir mamoms, tetoms, bei vyresniosios kartos atstovėms. Jeigu dovanos ieškote klientei, vadovei ar kolegei, nedovanokite nieko per daug asmeniško - tam puikiai tiks ir prabangios kosmetikos gaminys, pavyzdžiui rankų kremas, namų kvapas, kvepianti žvakė, o taip pat ir kavos ar arbatos rinkinys su stilingais puodeliais.

Na, o jeigu dovanos ieškote savo mylimajai? Jums pasisekė - apie Ją žinote labai daug, tad ir dovanų pasirinkimas bus kur kas įvairesnis. Pagalvokite apie Jos rutiną, kur Jūs galėtumėte ją palengvinti, arba paversti nors šiek tiek ypatingesne? Ko Jai linkite ir kokia dovana puikiai perteiktų tą linkėjimą? Jei Ji nuolat skuba, rūpinasi visais aplinkui ir neturi laiko sau - palepinkite Spa rinkiniu ar produktais rytiniam ritualui, skirtam sau su arbata ir knyga. Jei Ji sparčiai kopia karjeros laipteliais, kavos puodelis išsinešimui, prabangi užrašų knygelė ar rašiklis maloniai nustebins.

Paskutinis tačiau, labai svarbus patarimas: dovanokite reikšmę, kokybę ir jausmą.

Jeigu dovanoms skirtas tam tikras biudžetas, nenupiginkite dovanos, geriau dovanoti vieną, bet kokybišką daiktą, nei daug menkniekių. Sukurkite dovanai reikšmę, rinkitės dovanas kaip palinkėjimą ar jausmų atspindį - taip dovana taps dar šiltesnė. Skirkite ypatingą dėmesį dovanos įpakavimui ir nepamirškite nuoširdaus sveikinimo teksto. Prisiminkite - dovana, ne tik Jūsų išrinktas daiktas, bet tai visa patirtis - įteikimas, išvyniojimas ir mėgavimasis. Paskutinis patarimas - nepamirškite gėlių, moterys jas dievina. Jei norite nustebinti - rinkitės miegančias gėles, jos ne tik pagyvins dovaną, bet ir džiugins savo grožiu ištisus mėnesius.  

SHILTA BOX kuria dovanas, kurios suartina. Mūsų puslapyje rasite jau apgalvotas rinktines dovanas, kurios nustebins Jūsų moterį savo kokybe ir prabangiu jaukumu. Kiekviena dovana yra elegantiškai supakuojama, pridedamas sveikinimo tekstas - Jums belieka tik įteikti!  

O jei ieškote ypač ypatingos dovanos, kreipkitės į SHILTA BOX konjseržą, kuris sukurs personalizuotą dovaną iš viso pasaulio produktų būtent Jūsų gavėjai. 

Grįžti į tinklaraštį

Rašyti komentarą