Dvi moterys žaidžia su mergaite tarp krūvos dėžių

2022 Kalėdinių dovanų tendencijos

Kiekvienais metais artėjant Kalėdoms atsiskiria 2 dovanotojų stovyklos. Pirmoji ta, kuri organizuoja dovanas iš anksto, antroji perka dovanas paskutinę minutę. Nesvarbu kuriai dovanotojų stovyklai priklausote, SHILTA BOX dovanų ekspertai pataria kokios yra 2022 norimiausių dovanų tendencijos. Tad jeigu perkate dovanas iš anksto, ar paskutinę minutę, jau turite tvirtą startą!

Atsižvelgiant į kultūrinius, pasaulinius ir ekonominius įvykius, nenuostabu kad jie pradeda paveikti visus gyvemimos aspektus įskaitant dovanas. Bus daugybė žmonių, kurių perkamoji galia silpnės arba nerimas dės ateities privers juos atidžiau ir atsargiau leisti pinigus. Jie dar stipriau ieškos nuolaidų, produktų, kurie stebina, bet kainuoja nedaug, o gal net ir bandys kurti rankų darbo dovanas. Šiai grupei žmonių bus patrauklu dovanoti šias dovanas:

  1. MAISTO PRODUKTAI bus ypatingai patraukli ir gera dovana. Čia galima ieškoti autentiškų, nematytų prekių ženklų ar net gaminti, kepti patiems. Atsižvelkite į gavėjo pomėgius ir sukurkite ją atspindinčią dovaną. Tai gali būti “pasigamink pats” picos rinkinys su kokybiškais itališkais miltais, pomidorų pasta, sūriu, prieskoniais ir receptu. Arba dėžutė prancūziškų kanelių ar net pačių iškepti imbieriniai sausainiai. Čia variantų tikrai daug, tačiau venkite masinių prekybos centrų prekinių ženklų. Kiekvienas nori gauti ypatingą dovaną, o ne produktą nuo konvejerio.
  2. PRAKTIŠKOS DOVANOS bus patrauklios tiems, kurie nori padėti ir būti naudingi. Galvokite apie kasdieninę rutiną ir kokius daiktus galite dovanoti, kurie tiek ir sutaupys gavėjui pinigų, tiek ir pradžiugins. Geras plaukų šepetys, nuostabiai kvepiantis rankų muilas, šlepetės, nauji mikštutėliai rankšluosčiai bus naudojami kasdien, kainuos nedaug ir vis primins apie jus.

Vilnonės šlepetės atvirais pirštais ir be kulno

Flokati šlepetės

  1. MAŽI MALONUMAI kai norisi atitrūkti ir pasilepinti. Dovanokite mažas pasilepinimo akimirkas. Tai gali būti plaukų kaukė, vonios aliejus ar bilietai į kiną ar spektaklį. Pagalvokite apie žmogaus pomėgius, nesistenkite persistengti su orginalumu ir tiesiog padovanokite galimybę atitrūkti. Čia svarbu paminėti, kad dovanotumėte dovanas, o ne darbų sąrašą, apie kurį diskutavome ankstesniame tiklaraščio įraše.

3 maži buteliukai vonios aliejausOlverum aromatinis vonios aliejus

Kaip Foresigh Factory Trending 2023 reportas pranešė, taip pat bus ir grupė žmonių, kurie spjaus į didėjančias kainas ir užsibrėš gyventi čia ir dabar. Juk gyvenimas toks trumpas ir ribotas, tad reikia mėgautis! Jie ieškos prabangos, išskirtinumo ir hedonizmo. Jų dovanų tendencijos atrodo šiek tiek kitaip:

1. PRABANGŪS AUDINIAI. Kašmyras, šilkas, pluksnos, merinosų, alpakos vilna, pūkas, velvetas - žiemos klasika, kuri spinduliuoja prabangą. Rinkitės šių audinių aksesuarus - pirštines, šalikus, kojines ar klasikinius megztinius. Stenkitės ieškoti produktų, kuriems nereikia dydžių, nes taip sumažinsite vargo gavėjui, jei dydis netiks. 

Juodas kašmyrinis šalikasKnitas, kašmyrinis šalikas

2. PERSONALIZACIJA. Kiekvienas nori būti ypatingas, tad personalizacijos elementai padarys dovaną asmenišką ir labiau išgalvotą. Ieškokite dovanų su vardu ar pirma vardo raide, zodiako ženklais, ar personalizuotom iliustracijom. Jei tinkamos personalizuotos dovanos nerandate, sukurkite asmeninę pakuotę, pavyzdžiui naudodami nuotraukas kaip vyniojimo popierių, vardines korteles ar puoškite mėgstamais augalais.

Swarovski zodiako ženklais personalizuotos arbatos

3. TVARUMAS rūpi daugumai, tačiau šios prekės dažnai yra kur kas brangesnės, tad deja jos bus traktuojamos kaip prabangos prekės. Ekologiški produktai, natūralūs žaislai, lininės patalynės ir panašios dovanos bus norimos ir populiarios tarp tų, kurie mėgsta minimalizmą, vertina kokybę ir daiktus, kurie palieka minimalų poveikį planetai.

Rankų kremas Grown Alchemist rankų kremas

Renkantis dovaną svarbiausia atsižvelkite į dovanos gavėjos pomėgius, charakterį, jūsų ryši ir emociją, kurią norite suteikti. Dovana visad turi būti kaip linkėjimas, tad ko per šias Kalėdas linkėsite jūs?

Grįžti į tinklaraštį

2 komentarai (-ų)

Skelbiant ne savo informaciją reikėtų nurodyti šaltinius.

Petras

Atrodo, kad visi visko turi uztektinai ir niekam nieko nereikia bet mazi dalykai gali pagerinti ir pamaloninti kiekviena diena. Vyrai, nustebinkit savo moteris mazom staigmenom!

Zygintas

Rašyti komentarą